Může Vaše vůně prozradit Vaší osobnost?

Věděli jste, že vůně Vašeho parfému o Vás prozradí jakou osobnost máte? Každá osobnost totiž miluje jiný druh vůně. V tomto článku jsme pro Vás připravili několik druhů osobnosti a jejich oblíbené vůně. Jaká je ta Vaše?

Blog - fotky

Jemné květinové vůně. Těmto vůním dávají přednost romantické ženy. Rádi se necháváte rozmazlovat svým protějškem. Užíváte si romantické procházky a zapálené svíčky. Jemné vůně se k Vám doopravdy hodí. Obzvlášť pak tóny bulharské růže či kašmírového dřeva. Pokud chcete svojí hru posunout na vyšší úroveň doporučujeme vůně s nádechem magnolie - ta je totiž symbolem nevinnosti. 

Výrazné bílé květy. Jste vůdčí osobnost. Zastáváte důležité postavení ať už doma nebo v práci. Výrazné květinové parfémy v moderních flakonech na parfém totiž evokují moc a zároveň podporují Vaši ženskost. Výraznost však ovšem nesmí převažovat nad Vaší osobností. Typickým příkladem jsou vůně s nádechem pomerančových květů nebo gardénie.

Sladké květinové vůně s citrusovým nádechem. Ženy, které dávají přednost těmto parfémů bývají milovnicemi ženského stylu. S oblibou nosí sukně a podpatky. Každé ráno se poctivě malují a pečlivě vybírají každý kousek svého oblečení. Velmi oblíbenou kombinací těchto žen je mandarinka s jasmínem.

Exkluzivní vůně jako například ambra. Ženy nosící tyto parfémy vědí, co chtějí a rozhodně nedělají žádné kompromisy. Tyto ženy bývají velmi stylové a nosí kvalitní kabelku a boty. Pokud nosí šperky nejsou to žádné laciné kousky. Ovládají umění života v každém ohledu. Volba vůně pro ně není lehký úkol. Chtějí, aby vůně podtrhovala jejich osobnost a doprovázela je na každém kroku se ctí a elegancí. Hřejivá vanilka bývá často první volbou, kterou doplňuje například velmi vzácná ambra. 

Svěží vůně s nádechem citrusů. Tyto vůně patří ženám sportovního typu a ty rozhodně nechtějí nic příliš silného. Parfémy by pro ně měly být lehké a přesto elegantní. Zdravý životní styl pro ně je samozřejmostí. Naprosto milují pohyb a vyhledávají ho na každém rohu. Frézie v kombinaci s citrusovou trávou je určitě ohromí.

Ambra s květinou. Velmi specifická vůně patří ženám, které rádi svádí. Nebojí se být dokonalými a chtějí se všem zalíbit. Chtějí mít kohokoliv na koho si ukáží. Tyto ženy se Vám dostanou pod kůži a Vy ani nebudete vědět jak. Často sahají po rudé rtěnce. K těmto vůním neodmyslitelně patří luxusní černé flakonky na parfém, které se pohodlně vejdou do kabelky. Velmi zajímavou a oblíbenou kombinací je fialka a ambra.

Kořeněné vůně. Koření vždy patřilo spíše do pánských parfémů, ale některé ženy je mají opravdu rády. Zejména tzv. holky do nepohody. Rády se baví, chodí na koncerty a umí to pořádně rozjet. Oblékání nedávají příliš mnoho času a i přesto jim to vždy sluší. Často sahají po mužských parfémech nebo nakupují v sekci pánského oblečení. Typickými ingrediencemi jsou pepř, tabák nebo dřevo.