5 důvodů, proč vybrat skleněnou lahvičku pro falkon na parfém

Foto na blog - Honner

Příjemná vůně je skvělým způsobem, jak doplnit svůj obraz.

Mnoho mužů a žen zajímá, jak správně skladovat parfémy a toaletní vodu. Tato otázka je důležitá, protože správné zacházení s parfémy pomůže zachovat autentickou vůni parfému po delší dobu.

Moderní obchody s parfémy poskytují zákazníkům široký výběr produktů. Kdokoli si může vybrat vůni, která bude dokonalá ve všech ohledech. Je důležité nejen získat kvalitní exemplář, ale naučit se ji také ukládat. Pro skladování parfému si snažte vybrat místo s ideální vlhkostí. Umístění v těsné blízkosti vany nebo u baterie či topení tak není ideální, ve vysokých teplotách může parfém jednoduše vyschnout. Stav parfému ovlivňuje velké množství vnějších faktorů, vybrali jsme pro Vás ty nejdůležitější:

  • Omezte přístup slunce.
  • Nesahejte na hrdlo lahvičky rukama.
  • Umístěte flakon na parfém na místo s ideální teplotou, tedy pokojovou cca 18 - 21 stupňů. 
  • Flakonek vždy pevně uzavřete.
  • Vyvarujte se vysoké vlhkosti.
  • A samozřejmě uchovávejte parfémy je ve skleněných flakonech, nikoliv v plastových nádobách.

Mnoho předních odborníků srovnává parfémy s velmi drahým vínem. Pro dosažení dokonalého výsledku je důležitý každý malý detail. Pokud si chcete vzít na cestu láhev, je nejefektivnější koupit si malý „cestovní“ flakonek na parfém. Flakony s logem Honner Design vynikají nejen brilantním opracováním kovů, ale také vysokým leskem pokovení. Jejich výhodou je velikost - výška 9 cm a nízká váha, díky kterým se hodí jak do dámských kabelek či psaníček, tak do pánských tašek a sak. 

Flakon na parfém se skleněnou nádobou je lepší, tady máte 5 důležitých výhod:

  • Dokonale a dlouho udrží autentickou vůni Vašeho parfému.
  • Hodí se pro všechny druhy parfémů: oleje, parfémy a toaletní vody.
  • Flakony Honner Design jsou nabízeny v širokém sortimentu tvarů a objemů.
  • Průhlednost skleněné skleničky na parfém s rozprašovačem umožňuje kontrolovat množství oblíbeného parfému.

Originalita flakonků Honner Design spočívá nejen v účelu, pro který jsou flakony navrhovány, ale především v designovém provedení a ve špičkovém materiálovém zpracování, na kterém si společnost velmi zakládá. 

Díky několika jednoduchým pravidlům si tedy můžete vůni vašeho parfému uchovat po dlouhou dobu. Zkuste láhev uchovávat v krabici, omezte přístup na sluneční světlo, zajistěte ideální teplotní podmínky a uchovávejte parfémy ve skleněných lahvičkách. Vaše oblíbená vůně vám tak vydrží několik let.

Parfém jako blikání svíčky, vás dokáže obalovat a dodat vašemu obrazu magii.