5 důvodů, proč je flakon ideálním dárkem pro ženu!

Dnešní článek bude překvapivě věnovaný pánům. A to přesněji těm, kteří hledají dárek pro svoji partnerku, chtějí ji udělat radost luxusním překvapením, ale zároveň jsou fanoušci praktičnosti. Ve čtení mohou samozřejmě pokračovat i ženy, aby se dozvěděly, jaké jsou výhody našich plnitelných flakonů na parfém a třeba jej poté pořídíte své nejlepší kamarádce nebo mamince jako poděkování.

Blog - fotky (4)

Proč jsou flakony vhodným kandidátem?

  1. Můžete je používat opakovaně - plnitelná lahvička na parfém může být používána opětovně. Pokud tedy parfém vyčerpáte, nic vám nebrání lahvičku s rozprašovačem znovu naplnit. Lahvička se dá naplnit velmi rychle, jednoduše a s nulovou ztrátou oblíbeného parfému. Přesný návod, jak na to, jsme s vámi sdíleli v jednom z našich předchozích článků.
  2. Vejde se do jakékoliv kabelky - jak říká modelka Jitka Nováčková, nosit je můžete s sebou naprosto všude. Díky jejich malé velikosti a praktickému tvaru se totiž vejdou do kabelky jakéhokoliv rozměru. A když zrovna není při ruce kabelka, lehce se schovají i do kapsy nebo kosmetické taštičky. Recenzi od Jitky Nováčkové můžete zhlédnout zde.
  3. Jsou z odolného materiálu - přesto, že doporučujeme přikoupit ochranné pouzdro, jsou téměř nerozbitné. Své o tom ví i modelka Jitka Nováčková, která si flakonky pro svoje vlastnosti zkrátka zamilovala!
  4. Lze s nimi cestovat - díky již zmiňovanému praktickému tvaru a velikosti budete mít svůj parfém při sobě i na cestách. Limit pro tekutiny udávaný leteckými společnostmi je totiž 100 ml. Původní dózička, ve které je parfém prodávaný, často tyto limity převyšuje. Svojí oblíbenou vůni tak budete mít stále při sobě, ať už se vydáte do města, do hor nebo třeba na dovolenou.
  5. Vyzdvihnou eleganci - naše plnitelné flakony mají krásný vzhled a můžete si vybrat ze široké škály třeba takový, který je posázený kamínky Swarovski. Např. flakon Royal Black je tedy vhodným doplňkem každé ženy, která chce dobře vypadat a potrpí si na stylové doplňky. 

Pánové, pokud toužíte udělat své partnerce radost, neváhejte a pořiďte jí plnitelný flakon na parfém naší značky. Budete sledovat, jak se jí po rozbalení dárkového balení rozzáří oči a už nikdy nevyjde z domu bez něj! Naším dárkem určitě nešlápnete vedle například při příležitosti narozenin nebo výročí.

Vybírat můžete z různých řad - CLASSIC - např. Zodiac s designem znamení zvěrokruhu, LUXURY nebo luxusní řadu SWAROVSKI. Nemusíte se tedy bát, že by neexistoval flakonek přímo na míru Vaší druhé polovičce.

Hodně štěstí při výběru!

            1                   2                      3