Attractive Blue

1 495 Kč 1 345 Kč od 1 345 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Designový plnitelný flakon na parfém s jemným zdobením kameny Swarovski a se skleněnou lahvičkou s rozprašovačem. Díky skleněné lahvičce není narušována autentická vůně parfému. 

  • Plnitelná lahvička na parfém ze skla, která zachová parfému jeho původní vůni. 
  • Kovový flakon je velmi lehký a chrání skleničku, díky své váze je vhodný při cestování.
  • Trychtýřek pro jednoduché plnění skleničky je balení.
  • Flakon je originálním dárkem, který potěší. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylový flakon z řady Aattractive v modré barvě a s jemný zdobením kamínky Swarovski. Flakon má plnitelnou skleničku ze skla, která narozdíl od plastových lahviček parfém nenarušuje složení parfému a jeho autentickou vůni. Díky trychtýřku, který je součástí balení lahvičku jednoduše naplníte. Kovový flakon je přestříkán vypalovacím lakem s dlouhou životností. 

Flakon má objem 5 ml a je velmi lehký, díky tomu je vhodným doplňkem, který jednoduše vložíte do kabelky nebo do kapsy a můžete tak mít svůj parfém stále u sebe. Díky jednoduchému designu je flakon vhodný jak pro ženy, tak pro muže. 

Pokud chcete flakon, jako dárek pro ženu nebo muže, je možné jej objednat v luxusním dárkovém balení, to navíc obsahuje také ochranné pouzdro na flakon. 

Barva: Modrá
Swarovski: 48 ks
Výška: 9 cm
Váha: 35 g
Objem: 5 ml (ca 80 střiků)

Doporučujeme přikoupit ochranné pouzdro, které uchrání tělo flakonu před poškrábáním. (Pouzdro obsaženo v "Dárkovém balení.")

DÁREK: jedna vyměnitelná plnitelná sklenička, trychtýřek

Doplňkové parametry

Kategorie: Classic
Záruka: 2 roky